Šport

4.GRUBIN memorial

Danes, 8.marec 2019, Kranjska Gora, smučišče Kekec

S štartno številko 1 boAlbert Popov- Grubelnikov tekmovalec, ki je čudežno preživel avtomobilsko nesrečo, v kateri je bil udeležen Drago, danes odprl že4. DOBRODELNIGRUBINMEMORIALpo vrsti.

Bolgarski smučar Albert Popov se bo danes prvi spustil po progi 4.Grubinega memoriala.

Drago Grubelnik je bil trener Alberta Popova in skupaj sta bila tudi usodnega dne, ko je Drago tragično preminil, Albert pa čudežno preživel prometno nesrečo. Letos v beli karavani niza odlične rezultate. V Schladmingu je tako osvojil šesto mesto, v Kitzbühlu deveto, na obeh tekmah pa je štartal z zelo visoko štartno številko.

Tudi letos bodo z nami številna zvezdniška imena belega cirkusa: Ivica Kostelić, Christian Mayer,Bernhard Knauss, Jure Košir, Rene Mlekuž,

Urška Hrovat, Špela Pretnar,Andrej Miklavc, Alenka Dovžan in ostali.

PROGRAM: od 15:00 ure daljePREVZEM ŠTEVILK IN PRIJAVE (smučišče Kekec) 18:15 – 18:55OGLED PROGE 19:00ŠTART DOBRODELNEGA NOČNEGA VELESLALOMA 19:30 – 21:30KONCERT – ROKENROL ZA GRUBO

cca 20:30(takoj po koncu tekmovalnega dela) RAZGLASITEV REZULTATOV IN KRALJA VELESLALOMA

ROKENROL ZA GRUBO:

KING FOO z gosti:

Grega Skočir(Big Foot Mama) Samuel Lucas

Nipke Matjaž Jelen(Šank Rock)

Rok Ferengja(Rok \”N\” Band)

POMAGAJMO DRUŽINI Letos boste s svojo prisotnostjo (štartnino) pomagalidružini iz Slovenske Bistrice, očetu samohranilcu (delni invalid) z dvema sinovoma,ki ju je zapustila mama.