Splošno

Vabilo na dan odprtih vrat Občine Jesenice

 

Drage občanke, dragi občani!

Občina Jesenice se priključuje skupni akciji Skupnosti občin Slovenije ODPRTA VRATA, ki bo v številnih občinah po Sloveniji potekala 15. februarja 2017. Letošnja skupna akcija slovenskih občin in Skupnosti občin Slovenije bo potekala že šestič zapored.

S skupno akcijo občin želimo opozoriti na številne dobre in uspešne projekte ter tako vam, drage občanke in občani, predstaviti dobro delo naše občine.

Občina Jesenice bo tako v sredo, 15. februarja 2017, od 13. do 15. ure organizirala DAN ODPRTIH VRAT.

Na ta dan bo mnogo občin po Sloveniji občankam in občanom odprlo vrata, pokazalo koliko dobrega je bilo narejenega in utrlo pota dobremu sodelovanju z občankami in občani še naprej. Župan Tomaž Tom Mencinger bo s svojimi sodelavci vsem zainteresiranim občankam in občanom predstavil delo občinske uprave ter si vzel čas za pogovor tudi o drugih, za prebivalce naše občine pomembnih temah. Želimo si, da bi skupaj z vami počastili razvoj na lokalni ravni ter skupaj raziskali vaše želje po razvoju našega lokalnega okolja.

Veseli bomo druženja z vami.

 

Občina Jesenice

30. 1. 2017

Avtor

Administrator